MEDERMIS Relax a Dermatokozmetika

Lymfodrenážna masáž tváre a dekoltu

Jemnými dotykmi a hmatmi pri tejto masáži odstraňujeme únavu, opuchy a spomalíme nežiadúci proces starnutia. Pravidelnou a presnou aplikáciou hmatov eliminujeme vačky pod očami, redukujeme jazvy či už po úrazoch, chirurgických zákrokoch, alebo akné. Masáž má zároveň výrazný relaxačný, sedatívny a spazmolytický efekt. Súčasťou masáže je aj masáž hlavy s analgetickým účinkom najmä pri migrénach. Kozmetická lymfodrenáž môže byť aplikovaná samostatne, alebo spolu s kozmetickým ošetrením podľa potreby Vašej pleti.

Manuálna celotelová lymfodrenáž

Manuálna celotelová lymfodrenáž je nielen liečebnou fyzikálnou metódou odstraňujúcou opuchy, ale i metódou rehabilitačnou a rekondičnou. Lymfomasáž má okrem klinických účinkov na rôzne druhy ochorení aj výrazný analgetický, sedatívny a očistný účinok. 

Kozmetický účinok tejto masáže zmierňuje celulitídu, zlepšuje prekrvenie a okysličenie tkanív a tým prispieva ku krajšiemu a mladšiemu vzhľadu pokožky. Tento účinok spočíva vo výbere hmatov, počte opakovaní a ich kombinácií. Dôležité je správne  technické  vykonanie v smere lymfatického rozvodia.

Anticelulitídová lymfodrenáž

Manuálna anticelulitídová lymfodrenáž je nielen liečebnou fyzikálnou metódou odstraňujúcou opuchy, ale i metódou rehabilitačnou a rekondičnou. Kozmetický účinok tejto masáže zmierňuje celulitídu, zlepšuje prekrvenie a okysličenie tkanív a tým prispieva ku krajšiemu a mladšiemu vzhľadu pokožky. Tento účinok spočíva vo výbere hmatov, počte opakovaní a ich kombinácií. Dôležité je správne  technické  vykonanie v smere lymfatického rozvodia.

Relaxačná masáž chrbát a šija

Relaxačná masáž chrbta a šije je zameraná na uvoľnenie a zrelaxovanie svalov, ktoré sú často stuhnuté  v dôsledku sedavého zamestnania  a nedostatku pohybu.  Táto masáž prináša okamžité uvoľnenie napätia a zmiernenie bolesti.  Priaznivo tiež pôsobí na krvný  a lymfatický obeh, čím zmierňuje bolesti hlavy a migrénu. Pomáha neutralizovať následky psychického vypätia  a zlepšuje spánok.

Celotelová masáž ABSOLUT RELAX

Manuálna celotelová masáž je  fyzikálnou metódou  s relaxačným, rehabilitačným a rekondičným účinkom. Pomáha neutralizovať následky stresu a pracovného vypätia. Výsledkom je zlepšenie krvného obehu, zrýchlenie metabolizmu, uvoľnenie napätia, naštartovanie detoxikácie organizmu a zlepšenie kvality spánku. Účinok ošetrenia potencuje kombinácia  s lávovými kameňmi a aromaterapiou s použitím prírodných éterických olejov pre dosiahnutie psychickej relaxácie a pohody.

Celotelová masáž BEAUTY DAY

Manuálna celotelová lymfodrenážna masáž  zameraná na detoxikáciu, redukciu celulitídy, zoštíhlenie  a omladenie pokožky. Tento účinok spočíva vo výbere hmatov, počte opakovaní a ich kombinácií. Ošetrenie je kombinované s aplikáciou špeciálnej kozmetiky s liporedukčným,  anticelulitídovým a spevňujúcim účinkom.