Omladenie a vypnutie pleti

Pôsobí Vaša pleť unavene? Je Vaša pokožka suchá a objavujú sa na nej prvé vrásky?

 
Vek, stres, nerovnováha hormónov (po pôrode, v menopauze...), ako aj slnko, fajčenie a nesprávny životný štýl, to všetko sú faktory, ktoré zapríčiňujú starnutie Vašej pokožky. Ak je pokožka v akomkoľvek veku matná a bez lesku, pôsobí staršie.
Vaša pleť vyzerá unavene, tvoria sa na nej rôzne záhyby a línie, objavujú sa prvé vrásky. Štruktúra pokožky je nerovnomerná, čo môže vytvárať na Vašej tvári tmavé miesta a pokožka tak postupne stráca svoju prirodzenú schopnosť odrážať svetlo. Vyzeráte smutne a vyčerpane.

Riešenie: LIGHT FILLING™ pomocou TEOSYAL PureSense Redensity I

Light Filling je nový koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru Vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia garantuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

Prečo je produkt Teosyal Redensity [I]jedinečný?

Exkluzívne zloženie
Dôsledne vybrané účinné zložky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke:

  • 15mg/g kyseliny hyalurónovej: pre optimálnu hydratáciu.
  • Komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky:  8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a 1 vitamín.
  • Lidokaín: anestetický účinok pre lepší komfort pri injektovaní.

Optimálna bezpečnosť

Vysoké požiadavky v oblasti kvality a prieskum pre čo najlepšiu toleranciu viedli k vývoju mimoriadne čistého produktu.

Jednoduchý a efektívny spôsob ošetrenia

Light Filling ošetrenie spočíva v aplikovaní malých vpichov produktu Redensity I, tak, aby sa kyselina hyalurónová a komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky, rozšírili rovnomerne. Pre zabezpečenie optimálnej obnovy štruktúry pokožky sa odporúčajú 3 Light Filling ošetrenia v 3 týždňových intervaloch. Na dosiahnutie čo najlepších účinkov sa odporúčajú 2 až 3 ošetrenia ročne.

Light Filling™: kto môže podstúpiť toto ošetrenie?

V akomkoľvek veku, pokiaľ sa objavia a vznikajú nasledujúce príznaky starnutia: unavené, poklesnuté črty tváre, strata jasu a žiarivosti pleti, vrásky a záhyby, nespokojnosť so stavom pokožky

Kedy?

  • Pravidelne, ako celkové omladzujúce ošetrenie. (3 Light Filling™ ošetrenia v 3 týždňových intervaloch pre optimálnu obnovu štruktúru pokožky, potom 2 až 3 ošetrenia ročne pre zachovanie účinkov ošetrenia).
  • Ako alternatíva alebo aj kombinácia s výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej v injekčnej forme a ostatnými kozmetickými ošetreniami.
  • Príležitostne, po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou.

Ktoré oblasti môžu byt ošetrené?

Light Filling™ ošetrenie je vhodné pre oblasť tváre, krku a taktiež dekoltu, ktorá je obzvlášť citlivá, jemná a často zanedbávaná pri bežných ošetreniach.

Viditeľné a prirodzené výsledky

Online objednávka