Liečba vypadávania vlasov 

Liečba vypadávania vlasov pomocou autológnej plazmy A-PRP

Aplikácia autológnej plazmy obohatenej o krvné doštičky je prirodzenou terapiou, ktorá využíva regeneračný potenciál krvných doštičiek. A-PRP výrazne pomáha vyvolať regeneračný proces  v oblasti vlasových folikulov  a zlepšuje prekrvenie danej oblasti. Zároveň podporuje rast  a obnovu vlasu, čo má za následok silnejšie a  kvalitnejšie vlasy. Pomocou A-PRP je možné docieliť prirodzenú obnovu vlasových folikulov. Autológnosť použitého séra vylučuje  vedlajšie účinky.

 

Indikácie:

  • Androgénna alopécia (hormonálne podmienené vypadávanie , mužský typ plešatosti)
  • Alopecia areata (imunitne podmienené ložiskové vypadávanie vlasov)
  • Zvýšené vypadávanie a celkové preriednutie( stres, infekcie, zlá výživa,celkové ochorenia)
  • Spomalený rast vlasov a jemné vlasy

 

Frekvencia ošetrení:

Rýchlosť reakcie je individuálna a efekt sa dostavuje už po prvom ošetrení. Všeobecne sa odporúča absolvovať procedúru 3-4x  s rozostupom približne 1 mesiac.

Trvanie ošetrenia: 60 min.

Pokyny pred ošetrením:

2-3 dni pred ošetrením piť väčšie množstvo tekutín (2-3 l),  3 dni pred ošetrením neužívať lieky proti zrážaniu krvi, nekonzumovať alkohol, v deň ošetrenia nekonzumovať mastné jedlá

Priebeh ošetrenia:

Z malého množstva krvi pomocou špeciálnej sady (RegenACR Kit) dochádza k príprave autológnej plazmy bohatej na krvné doštičky pomocou centrifugácie  v priebehu 10 minút. Následne aplikujeme aktivovanú plazmu pomocou najmodernejšieho bezbolestného injektora (Injektor U225) do ošetrovaných lokalít. Po zákroku dochádza k začervenaniu  a napätiu pokožky, ktoré ustúpi v priebehu 24 hod.  Na druhý deň po aplikácii  už nie sú viditeľné takmer žiadne stopy po ošetrení.

Pokyny po ošetrení:

Dva týždne nie je vhodné sa vystavovať extrémnemu teplu(solárium, slnečné žiarenie, sauna), používať reparačné krémy podľa odporučenia.

Kontraindikácie:

  • Hematologické a onkologické ochorenia
  • Aktívne infekčné ochorenia

Vlasová mezoterapia XL Hair

Vlasová mezoterapia XL HAIR  s obsahom kyseliny hyalurónovej a biorevitalizačného roztoku je určená na stimuláciu vlasovej pokožky. Po aplikácii mezoterapeutického roztoku dochádza k hydratácii vlasovej pokožky, stimulácii vlasových folikulov, predĺženiu rastovej fázy a zlepšeniu prekrvenia. Výhodou vlasovej mezoterapie je dodanie potrebných látok pre rast vlasov priamo ku vlasovým korienkom, kde sa lokálne prípravky vo forme šampónov a roztokov nedostanú. Potrebných je 6 ošetrení s rozostupom 2 týždne. Výsledný efekt sa dostavuje zvyčajne 3 až 6 mesiacov po začatí kúry. 

Indikácie:

  • Stimulácia rastu vlasov a liečba vypadávania rôzneho pôvodu 

  • Porucha štruktúry vlasov (suché, jemné, rozštiepené vlasy)

  • Problémy s dorastaním vlasov 

Priebeh zákroku:

Po aplikácii znecitlivejúceho krému sa aplikuje mezoterapeutický roztok tenkou ihlou do vlasovej pokožky. Trvanie zákroku je cca 45 min. 

Pokyny po ošetrení:

24 hodín sa vyhnúť extrémnym teplotám, saunám, kúpelom a slnečnému žiareniu. Do 48 hodín po zákroku sa môže vyskytnúť mierny opuch, začervenanie  a modriny. 

Kontraindikácie:

Alergia na niektorú zložku, lokálne infekcie, poruchy imunity, cukrovka, tehotenstvo a dojčenie.

Online objednávka