Ošetrenie prístrojom LPG Cellu M6 ® ALLIANCE

Vyskúšajte nový omladzujúci a zoštíhľujúci účinok endermológie® !

Unikátna patentovaná biostimulačná technika LPG ENDERMOLOGIE® sa aplikuje v odbornej terapii už 30 rokov a stále sa vyvíja v spolupráci s najlepšími špecialistami v oblasti fyzioterapie, dermatológie a estetickej medicíny.

Profesionálne prístroje LPG Cellu M6 stimulujú bunky kožného tkaniva a obnovujú ich činnosť unikátnou patentovanou biostimulačnou metódou nazývanou ENDERMOLOGIE® BODY a ENDERMOLOGIE® FACE.

Priebeh ošetrenia

Pri ošetrení LPG prístrojom dochádza veľmi efektívne a cielene k pôsobeniu súčasne na tukové bunky, spojivové tkanivo, cievny a lymfatický systém. Ide o prirodzené a bezpečné riešenie bez vedľajších účinkov s dlhotrvajúcim výsledkom. Už po prvej aplikácii je pleť hladšia, mladistvo rozžiarená a telo pevnejšie. Na začiatok sú vhodné častejšie a intenzívnejšie ošetrenia, vďaka ktorým je výsledok viditeľný už v priebehu niekoľkých dní. Hneď ako je bunková revitalizácia naštartovaná, je možné frekvenciu ošetrení znížiť.

Pružnosť, pevnosť, hustota, pohyblivosť, odvodnenie, prekrvenie a okysličenie - to všetko sú pozitívne účinky LPG MECHANO- STIMULÁCIE. Výsledkom je štíhlejšie, vytvarované telo a mladšia svieža pleť.

Pri každom ošetrení je nutné použiť špeciálny overoval, ktorý je možné zakúpiť, prípadne požičať priamo v ambulancii.

ENDERMOLOGIE® BODY- Viditeľné výsledky už od 3. ošetrenia!

Biostimulačnou technikou ENDERMOLOGIE® sa dokázateľne aktivuje lipolýza (štiepenie tukov o 70%), tvorba fibroblastov (bunky mladosti) v pokožke, obnovuje sa prirodzená tvorba kolagénu a elastínu, dochádza k návratu elasticity a spevneniu ochabnutého podkožného väziva.

Indikácie:

  • Efektívny a bezbolestný spôsob liečby celulitídy
  • Spevnenie a tvarovanie tela
  • Odstraňovanie tuku v problémových partiách
  • Lymfatické masáže
  • Cielená terapia

 

ENDERMOLOGIE® FACE- Viditeľné výsledky už od 1. ošetrenia!

Mechanická biostimulácia pleti tváre, krku a dekoltu pomocou špeciálnej Ergolift hlavice obnovuje tvorbu vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.

Indikácie:

  • Vyhladenie vrások
  • Rozžiarenie pleti
  • Spevnenie pokožky
  • Výrazné spomalenie starnutia

Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® boli dokázané 148 vedeckými štúdiami a majú licenciu FDA USA a CMDCAS certifikáciu.

Online objednávka