LOTUS GYNOLASER pre vaginálnu rejuvenizáciu a močovú inkontinenciu

Gynekologické indikácie CO2 LASER FRAXIS- GYNOLASER

GYNOLASER patrí medzi svetové novinky v liečbe vaginálnej atrofie spôsobené vekom, pôrodom, menopauzou a hysterektómiou. Do vagíny sa zavedie špeciálna hlavica laseru  a po ošetrení dochádza k remodelácii tkaniva . Výsledkom je omladenie a zúženie vagíny, zlepšenie  vaginálnej sekrécie a protizápalové pôsobenie.  Už po prvom ošetrení dochádza k rejuvenizáciu a zúženiu vagíny. Trvanie zákroku je cca 20 minút a je bezbolestné. Pre dlhotrvajúci efekt je potrebné absolvovať 2 ošetrenia s rozostupom 4 až 6 týždňov.

GYNOLASER zároveň predstavuje bezbolestnú nechirurgickú liečbu močovej stresovej inkontinencie.  Už po prvom ošetrení dochádza k úprave močovej inkontinencie. Pre trvalý výsledok sú potrebné 3 ošetenia s rozostupom 4 až 6 týždňov.  Trvanie zákroku je cca 20-30 minút a je bezbolestné.

Pokyny pred ošetrením:

Pred ošetrením  je potrebné absolvovať cytologické vyšetrenie a s výsledkom (nie straším ako 3 týždne) sa objednať na našu kliniku na kozultáciu.  Gynekológ po konzultácii  a vyšetrení stanoví vhodnosť ošetrenia. V prípade vhodnosti zákroku je možné zákrok priamo realizovať.

Indikácie:

Vaginálna rejuvenizácia- Bezbolestné  zúženie a omladenie vagíny bez rekonvalescencie

Liečba močovej inkontinencie

Liečba nedostatočnej vaginálnej sekrécie

Protizápalové pôsobenie (úprava urovaginálnej mikroflóry)

Liečba dyspareunie ( liečba bolestivého pohlavného styku)

Laserová lábioplastika

Omladenie a zosvetlenie lábií

Odstraňovanie výrastkov a kondylómov (vírusových bradavíc)

Kontraindikácie:

Tehotenstvo a dojčenie

Premalígne a malígne zmeny

Herpes simplex, Herpes zoster

Akútna vírusová, bakteriálna a plesňová infekcia

Abnormality cytologického vyšetrenia

Užívanie isotretinoínu  a fotosenzibilizujúcich liekov

Antikoagulačná liečba (Warfarin, Heparin, Pelentan)

Implantovaný kardiostimulátor

Pokyny po ošetrení:

Po vaginálnom ošetrení gynekologickým aplikátorom Gynolaser nie je nevyhnutné používať žiadne krémy  a masti. Vhodné je použitie vaginálnych čapíkov s kys. hyalurónovou pre urýchlenie hojenia. Po ošetrení je potrebné sa vyhýbať sexuálnemu styku a kúpaniu 5 až 7 dní po ošetrení.  Pri výskyte bolestivých pocitov, opuchu, horúčke je potrebné ihneď kontaktovať kliniku.

Po ošetrení v oblasti pošvy frakčnou hlavicou (omladenie a  zosvetlenie lábií) je vhodné použitie protizápalových a epitelizačných krémov na urýchlenie hojenia. Odporúčame nenosiť tesné spodné prádlo min. 7 až 10 dní po ošetrení.

Online objednávka