Mezoterapia

Mezoterapia je neinvazívna omladzovacia metóda, pri ktorej sa mikroinjekciami aplikuje kyselina hyalurónová do hlbších častí kože. Po zákroku dochádza k zvýšeniu  hydratácie, prekrvenia, zlepšeniu elasticity a textúry pokožky, čím pleť viditeľne omladne.

Táto metóda je určená pre klientov s dehydratovanou pokožkou, zvädnutým a ochabnutým vzhľadom s tvorbou jemných vrások. Pre dosiahnutie ideálneho efektu je potrebné zákrok opakovať každé 2-3 týždne 4 až 5 krát. Už po prvom ošetrení sú viditeľné výsledky. Pre udržanie efektu je vhodné procedúru zopakovať po 6-12 mesiacoch.

Možnosti použitia

  • na oblasť líc, okolia očí, čela, brady, okolie úst
  • na oblasť krku, dekoltu, ale aj ramien, stehien a  brucha

Priebeh zákroku

Pri zákroku sa pomocou jemnej ihly vpravuje do kože kyselina hyalurónová. Zákrok je minimálne bolestivý a trvá 20-30 minút. Po zákroku môže dôjsť k tvorbe drobných modriniek v mieste aplikácie.

Odporúčania po zákroku

Po zákroku odporúčame 12 hodín nenanášať make-up, týždeň po zákroku vynechať pobyt na slnku alebo v soláriu a v saune.

Kedy nie je možné zákrok vykonať

Neodporúča pre tehotné alebo dojčiace ženy, tiež ľuďom so známou  precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú. Počas týždňa pred aplikáciou výplňového materiálu sa neodporúča užívať lieky proti zápalom a  bolesti, ako aj lieky proti zrážanlivosti krvi.

Online objednávka