Odstraňovanie kruhov pod očami

Teosyal Redensity II Eyes je jedinečný produkt práve v tom, že je špeciálne vyvinutý na jemnú, citlivú pokožku v oblasti očí a svojím unikátnym zložením prináša revolúciu do aplikácie výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej. Je to produkt, ktorý okamžite vypĺňa tmavé kruhy pod očami a zároveň optimálne hydratuje pokožku a vedie k dlhotrvajúcemu zlepšeniu jej elasticity a k jej omladeniu. Okrem výnimočného gélu obsahuje produkt Teosyal Redensity II Eyes aj komplex účinných látok (aminokyseliny, vitamíny, minerály), ktoré obnovujú štruktúru pleti a dodávajú jej tak stratený jas. Vaša pleť sa vďaka nemu znovu rozžiari a pôsobí sviežo.

Kruhy pod očami: veľmi rozšírený problem

Čo sú to vlastne kruhy pod očami?

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene.

Aké sú príčiny ich vzniku?

Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov: únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často sú aj dedičné.

Existuje účinné ošetrenie?

Ponúkame Vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Prečo je produkt Teosyal® Redensity [II] EYES jedinečný?

Je to injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo- reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

Pre koho je Teosyal® Redensity [II] EYES určený ?

Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami. Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.

Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce výsledky.

Kedy sú výsledky viditeľné?

Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a trvajú v priemere 12 mesiacov (podľa klinickej štúdie).

Je aplikácia v tejto oblasti bolestivá?

Zloženie produktu Teosyal® Redensity II EYES, obsahuje lidokaín, anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.
 
Zanecháva injektovanie na koži nejaké stopy?

V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a jemné modrinky, ktoré je možné zjemniť prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní.

Online objednávka