Zväčšovanie pier

S produktom TEOSYAL RHA 2 sa dajú jednoducho a rýchlo vyhladiť nosovo-ústne vrásky, vrásky na čele a lícach alebo vrásky okolo úst. Tento produkt je zároveň naozajstný expert na zväčšenie pier. Dokonale sa prispôsobí každému úsmevu, špúleniu pier či artikulácii, navyše aplikovaný materiál nebudete vôbec cítiť ani pri bozkávaní. Čerešničkou na torte je fakt, že po aplikácii skoro vôbec neopúcha a takmer okamžite sa stáva súčasťou vašej kože. Pridané anestetikum - lidokaín pre maximálny komfort počas injektovania je pre radu TEOSYAL RHA samozrejmosťou!

Na zväčšenie pier je možné využiť kyselinu hyalurónovú, ktorá je špeciálne vyvinutá na tento účel. Tento typ kyseliny hyalurónovej sa využíva na zväčšenie pier a zvýraznenie ich kontúr, korekciu spadnutých ústnych kútikov, vyplnenie zvráskavených pier u starších osôb a pri asymetrii pier. Výsledok je okamžitý a pretrváva 8 – 13 mesiacov.

Priebeh zákroku

Po nanesení znecitlivujúceho krému, alebo injekčnom znecitlivení sa aplikuje kyselina hyalurónová  tenkou ihlou priamo do ošetrovanej oblasti. Zákrok trvá niekoľko minút a je minimálne bolestivý. Výsledok je okamžitý. Po zákroku dochádza k miernemu opuchu a  začervenaniu s ústupom v priebehu 24-48 hodín. Pokiaľ nedôjde k vymiznutiu opuchu a začervenania neodporúčame vystavovať ošetrenú oblasť intenzívnemu teplu (napr. solárium, opaľovanie, sauna), alebo silnému chladu. Dva dni po zákroku nie je vhodné sa ošetrenej lokality dotýkať a masírovať ju, pri silnej manipulácii by mohlo dôjsť k pohybu materiálu.

Kedy nie je možné zákrok vykonať

Neodporúča pre tehotné alebo dojčiace ženy, tiež ľuďom so známou  precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú. Počas týždňa pred aplikáciou výplňového materiálu sa neodporúča užívať lieky proti zápalom a  bolesti, ako aj lieky proti zrážanlivosti krvi.

Online objednávka